O mne

Moje meno je Ing. Beáta Jankajová. S fyzickým investičným zlatom vo forme mincí a tehličiek podnikám tretím rokom. 

Z minulosti mám skúsenosti s poisťovníctvom, priamym obchodovaním na burze od akcií na základe fundamentálnych analýz až po indexy na základe technických analýz.

Prešla som si aj rôznymi zamestnaniami vo finančnej sfére a dnes sa venujem výlučne drahým kovom. Primárne ponúkam zlato a mám v ponuke aj striebro, platinu a paládium.

MÔJ PRÍBEH - Prečo sa venujem zlatu:

Vždy som myslela na budúcnosť a na zabezpečenia seba, keby sa niečo v mojom živote nečakane vyskytlo. Pred niekoľkými rokmi som si založila životnú poistku a sporenie v poisťovni, kde som posielala 200 eur mesačne, z toho 50 eur išlo na životné poistenie. Po 2 a pol roku som prišla o prácu a tým pádom aj o príjem. Keďže som nezaplatila 3 mesiace, tak mi zrušili zmluvu. Prišla som o 6 000 eur.

Keby som aspoň časť tých peňazí mala v zlate, tak do týždňa mám peniaze na účte a mám vyriešenú svoju finančnú situáciu a rezervu na pár mesiacov. Vtedy som o zlate ešte nevedela. Na základe tejto skúsenosti som začala obchodovať so zlatom. Investovala som do prvej tehličky a aj do zlatého sporenia.

Vtedy som si uvedomila, akú hodnotu má fyzické zlato. Zlato je sloboda. Človek sa celý život snaží, či už podniká alebo pracuje a niečo sa vyskytne, či už v našom živote, rodine, či v ekonomike a všetko potom na nás padá.

Myslime najprv na seba, investujme najprv do seba. Koľko nás stojí mesačne byt, auto, telefóny, nákupy - všetko sú to peniaze investované do iných ľudí a iných firiem.

Bohužiaľ, keď sa niečo deje - štát, ekonomický systém, banky a príslušné finančné inštitúcie neberú na nás ohľad. Musíme sami myslieť na naše rodiny a našu budúcnosť.

Mojou prácou je inšpirovať ľudí ochrániť si svoj majetok a zabezpečiť seba, svoju rodinu a svojich najbližších. Je dôležité myslieť na svoju budúcnosť práve teraz.

VÝHODOU ZLATA JE, ŽE JE ANONYMNÉ, OSLOBODENÉ OD DANE ZO ZISKU A DPH.

Ponúkam jednorazové nákupy zlata bez poplatku a sporenie v zlate bez povinnosti pravidelných platieb. Dokonca môžete získať pri sporení bonus v zlate.

Ak je nakúpené zlato cez moju firmu, garantujem spätný odkup zlata za aktuálnu hodnotu aj v prípade, že klient má zlato doma. Po odovzdaní tehličiek do spoločnosti, peniaze obdržíte najneskôr do 5 pracovných dní na svoj účet.