Investujte už od 25€ mesačne

Prvá investičná platba

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Priebežná investičná platba

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro.

Transparentné ceny

Ceny, za ktoré zlato u nás nakúpite a za ktoré ho od vás v prípade záujmu vykúpime, sú transparentné. Viažu sa na vývoj cien London Gold Fix. Cenu tak vždy poznáte.

Žiadne skryté poplatky

Našu spoluprácu nezaťažujeme žiadnymi skrytými poplatkami ani dodatočnými nákladmi, o ktorých by ste neboli informovaní v Kúpnej zmluve, vo Všeobecných obchodných podmienkach alebo v cenníku.

Bonus až 6 percent

Už pri založení účtu po zaplatení prvej investičnej platby vám rozdelíme do jednotlivých mincí bonus až 6 percent z ich hmotnosti. Nikdy tak nesporíte od nuly.

Zlato získavate okamžite

Nemusíte mať peniaze na nákup mince naraz, jednoducho sporíte mesačne podľa svojich možností od 25 €. Zakaždým, keď nasporíte na jednu mincu, pošleme vaše zlato bezpečne k vám domov.

Garancia spätného odkúpenia

Zlato, ktoré u nás nakúpite, od vás odkúpime. Nebudete tak mať starosti s hľadaním najvýhodnejšieho výkupu. Naše ceny sú výhodné a transparentné.

Bezplatný elektronický prístup

Svoju investíciu máte vďaka bezplatnému prístupu k svojmu účtu v zákazníckej zóne kedykoľvek pod kontrolou. Stačí vám počítač alebo smartfón s pripojením na internet.