Investičné Fyzické Zlato v praxi.  

08.07.2018

"Kto má zlato má vždy peniaze."                                 

Alan Greenspan, bývalý šéf centrálnej banky USA FED

Pozrime sa spoločne na situácie v živote, kedy je Zlato riešením..

STRATA PRÍJMU

Pracujeme alebo podnikáme a je tu riziko straty príjmu. Zoberme si, že by ste nemali príjem 4-5 mesiacov, čo sa stalo aj mne. Prišla otázka ako si platiť svoje záväzky. Finančnú rezervu som v tej dobe nemala, no šetrila som si v poistke a nie malú sumu. 50 eur išlo do poistenia a 150 eur do sporenia. Stalo sa to po 2 a pol roku od založenia poistky a sporenia. Nielen, že som si nevedela tie peniaze vybrať - navyše mi to ešte aj sťažilo moju situáciu, keďže je tam povinnosť pravidelných platieb. A keďže som nezaplatila 3 mesiace, zrušili mi zmluvu a prišla som o cca 6 000 eur. A ešte som musela doplácať ďalšie 3 mesiace navyše.

Keby som mala aspoň časť peňazí v zlate - predám zlato a do týždňa mám peniaze na účte, čím by sa mi vyriešila situácia a mala by som aj finančnú rezervu na pár mesiacov.

Aj v prípade sporenia v zlate, ktoré ponúkame - nie je povinnosť pravidelných platieb a tým nehrozí riziko zániku zmluvy a zároveň nie je to ďalšia záťaž v podobnej situácii. A nakoľko pri sporení dostávam domov pravidelne tehličky zlata, kedykoľvek ich viem predať. Dokonca aj záložňa odkupuje investičné fyzické zlato a máte hotovosť hneď na ruku.

V minulosti, keď som potrebovala peniaze, odniesla som pár vecí do záložne. Tá Vám vyplatí 25% hodnoty danej veci. Potom som išla odniesť striebornú retiazku. Bolo to striebro, no nakoľko retiazka nemala punc, tak som ju nevedela predať.

Nedávno som bola v záložni predať zlatú tehličku na vyskúšanie, že ako to funguje. Dokonca mi praskol obal, tak som odniesla len tak tehličku bez certifikátu a bez obalu. Pani v danej záložni preverila, či je zlatá tehlička pravá a vyplatila mi hneď peniaze na ruku.

EXEKÚCIA, ROZVOD

Život je plný zmien a môže sa prihodiť čokoľvek. Exekúcia a rozvod sú nepríjemné životné situácie, ktoré sa stávajú. Človek môže prísť o svoje peniaze.

Tým, že k zlatu nie je ohlasovacia povinnosť toho, kto vlastní zlato - zlato je anonymné a nikto Vám naň nesiahne. A tak aj keď sa človek rozvádza, či má exekúciu či súd na krku - zlato máte v bezpečí. Viete ho v prípade potreby aj predať a peniaze ostanú Vám.

V dnešnej dobe je svet vo veľkej miere prepojený. Keď máte byt, dom, auto, hypotéku, úver či poistku - všetko je registrované vo finančnom systéme a to znamená, že Vám na to môže siahnuť. Zlato je len Vaše. To je jeho hlavná výhoda. Je to Vaša istota a sloboda. Je rozumné mať aspoň časť peňazí v zlate.

EKONOMICKÁ KRÍZA, KRACH BANKY, MENOVÁ REFORMA

Počas histórie sa pravidelne opakujú ekonomické a finančné krízy, ktoré výrazne zasiahnu naše životy. V najbližších rokoch k nám príde kríza. Otázka je, kde sú naše peniaze, či náš majetok v bezpečí a čo nám pomôže v takomto období. Poďme sa na to pozrieť spoločne. Môžeme sa inšpirovať z histórie.

Každý máme účet v banke, kde máme naše peniaze. No do akej miery predstavujú banky istotu? Banky si zvyšujú poplatky, úroky a my na to nemáme žiaden vplyv. Dajú to do platnosti z dňa na deň, nám príde o tom iba správa, aké zmeny spravili naše banky. Keď si chceme vybrať naše peniaze vo vyššej sume, musíme to nahlásiť vopred a ešte aj zdôvodňovať na čo ich chceme použiť. Aj výbery v bankomatoch sú limitované.

V minulosti sme už mohli zažiť aj výraznejšie zásahy pre klientov ako je zdanenie účtov na Cypre v roku 2013, menová reforma v Československu v roku 1953, skrachované banky po celom svete počas viacerých kríz. V roku 2016 skrachovala banka Heta v Rakúsku a ľudia uvidia svoje peniaze najskôr o 6 rokov.

Akonáhle sa banky, či predstavitelia štátu rozhodnú o zmenách, nevieme to ovplyvniť. Ďalšie možné negatívne vplyvy, ktoré boli v minulosti boli výrazné zvýšenie daní z nehnuteľností, daní z príjmov, či firemné dane, dane z poistenia a iné. Z dňa na deň nám vedia skorigovať naše príjmy, či úspory.

Tak kde máme istotu? Môžeme sa spoliehať na štát, finančný systém, na banky?

Potom tu máme burzu, prostredníctvom ktorej ľudia investujú do akcií, fondov, indexov, komodít. Je tu veľké množstvo peňazí. Od roku 2008 burza eviduje výrazný dlhodobý rast a to je nebezpečná situácia. A to hlavne kvôli tomu, že tento rast vznikol na základe rastu zadlženosti, aká doteraz ešte nebola.

Pád burzy o 80% až 90% sme zažili naposledy v roku 2008. Vždy to príde nečakane. Je dôležité myslieť na zabezpečenie seba a svojej rodiny včas. Kríza väčšinou prišla, keď sa ekonomika a život zdal, že je v najlepšom období.

Navyše tu máme aj tlačenie peňazí, čím sa ich hodnota znehodnocuje a tak si za rovnaké množstvo peňazí v budúcnosti kúpime stále menej a menej vecí. Peniaze časom strácajú hodnotu.

Chceme zabezpečiť naše deti do budúcnosti, nech majú ľahší štart do života a nemuseli sa hneď zadlžovať. Aj mne mamka sporila v poistke do mojej 20tky. Kým som dovŕšila 20 rokov, vyplatili mi 700 eur. Aký to je dnes začiatok do života? Hodnota tých peňazí sa dosť stratila.

Ale, čo je pre nás istota, ak sa nemôžeme spoliehať na banky, štát, poisťovne ani na peniaze investované na burze?

Investičné fyzické zlato vo forme mincí a tehličiek je odpoveď. Nakoľko je zlato anonymné, oslobodené od DPH a dane zo zisku - ekonomické zásahy nemajú dosah ani vplyv na naše zlato. Dokonca aj keď sú banky zatvorené a bankomaty nefunkčné - so zlatom sa k peniazom dostanete. Spoločnosti, ktoré predávajú fyzické zlato sú aj v takýchto časoch otvorené a zabezpečia spätný odkup zlata. V záložni viete tiež predať svoje zlato. Investičné fyzické zlato je uznávané po celom svete. Predáte ho kdekoľvek a kedykoľvek.

Pozrime sa na krízu v roku 2008. V období najväčšieho pádu, kedy akcie, fondy a indexy spadli o 80% - zlato išlo hore o 30%. V nasledujúcich troch rokoch cena zlata stúpla 2,4 násobne.

V tomto období zlato predstavuje nielen istotu, uchovávateľa hodnoty, slobodu - dnes je zlato aj skvelá príležitosť na zbohatnutie. Cena zlata je na nízkej úrovni vďaka záujmu Ruska a Číny nakupovať zlato za lepšie ceny.

Zlato má svoju hodnotu už tisíce rokov. Má svoju hodnotu samo o sebe. Tak to bolo v minulosti a bude aj v budúcnosti.

Myslime najprv na seba, investujme najprv do seba. Koľko nás stojí mesačne byt, auto, telefóny, nákupy - všetko sú to peniaze investované do iných ľudí a iných firiem.

Bohužiaľ, keď sa niečo deje - štát, ekonomický systém, banky a príslušné finančné inštitúcie neberú na nás ohľad. Musíme sami myslieť na naše rodiny a našu budúcnosť.

Výhody Investičného Fyzického Zlata

  • Skutočný fyzický majetok                        Ochrana voči inflácii, hyperinflácii
  • Reálna hodnota sama o sebe                  Ochrana voči krízam, krachu bánk
  • Anonymné - mimo system                        Istota pri exekúciách a rozvodoch
  • Oslobodené od dane zo zisku a DPH      Istota voči znehodnocovaniu peňazí
  • Celosvetovo uznávané                              Istota pri menových refomách
  • Bezpečnosť, istota, likvidita                      Kedykoľvek ho viete preda

Ako viete vlastniť Zlato aj Vy?

Zlato je istota a sloboda pre Vás, Vaše deti a Vašu rodinu v každej situácii.

Jednorazový nákup zlata

Nákup zlata bez poplatkov. Možnosť výberu mincí a tehličiek od 1g až po 1kg. Aktuálne ceny. Možnosť zabezpečenia trezoru. Garantovaný spätný odkup. Doručenie zlata najneskôr do 5 pracovných dní, v závislosti od toho, či sú objednané tehličky na sklade.

Zlaté tehličky a zlaté mince viete predať kdekoľvek na svete. Zlato je celosvetovo uznávané a je jedinečné tým, že je to jediná komodita na svete, ktorá je oslobodená od dane z príjmu a DPH a navyše je anonymné. Fyzické Zlato je skutočný majetok, ktorý má hodnotu sám o sebe.

Sporenie v zlate - Minimálna investícia od 10 eur. Bez povinnosti pravidelných platieb. Dostávate pravidelne 10g alebo 1 uncové (31,1g) tehličky. Bonusové gramy zlata 4% až 7% z každej platby. Možnosť zabezpečenia trezoru. Garantovaný spätný odkup.

Na otvorenie sporiaceho účtu, je potrebné zaplatiť jednorazový poplatok 2,9 - 4%, podľa cieľovej sumy, ktorú si vyberiete, ktorý sa Vám postupne vráti. Každým peňažným vkladom sa Vám uskutoční nákup zlata podľa aktuálneho vývoja ceny zlata na burze (vždy nasledujúci pondelok po prijatí platby na účet).

Navyše pri sporení získavate z každého nákupu aj bonusové gramy zlata 4 - 7% z vkladu v závislosti od tehličiek, ktoré si sporíte. Pri dosiahnutí nasporených 10 gramov alebo 1 unce (31,1g) - dostávate pravidelne 10g alebo 1 uncové (31,1g) tehličky. Sporenie je bez povinnosti pravidelných platieb. Garantovaný spätný odkup.

Sporenie v zlate pre deti - Sporenie v zlate je ideálne aj pre deti. Je to cenovo prístupné a Vaše deti dostanú zlato so skutočnou hodnotou. Aj keby ste sa dostali do situácie, že nemáte momentálne peniaze navyše, nič sa nedeje, keďže nie je povinnosť pravidelných platieb. Sporíte si koľko a ako často chcete Vy. Tým, že pravidelne dostávate tehličky zlata - aj v prípade, že by ste potrebovali peniaze skôr ako ste plánovali - viete tehličky buď všetky alebo časť z nich predať a máte peniaze k dispozícii. Keď chcete dať zlaté tehličky deťom - nie sú potrebné žiadne dokumenty či prevody. Dieťa s ním vie narábať nezávisle od Vás.

Sporenie alebo Jednorázový nákup zlata?

Zo skúseností, keď má človek k dispozícii do 5 000 eur - ako základ si klient otvorí sporenie v zlate a skombinuje to s jednorazovým nákupom zlatých tehličiek a mincí. Na druhej strane si môže nakúpiť zlato hneď za celú sumu vo forme mincí a tehličiek, potom je skôr otázka, či mu tých 10 000 eur vyrieši situáciu do budúcnosti, či zabezpečenie do dôchodku.

Sporenie si človek vie otvoriť už od 200 eur pri najnižšej cieľovej sume 5 000 eur. Ak si napr. sporí 1 uncové tehličky, dostane navyše 7% bonusových gramov zlata. V praxi sa mu nakúpi navyše zlato v sume 350 eur. Prvotný poplatok je skôr preddavok a človek dostane viac.

Maximálna cieľová suma je 30 000 eur, pri ktorej je prvotný poplatok 870 eur. Pri sporení si 1 uncových tehličiek, klient dostane postupne 7% bonusových gramov zlata - v hodnote 2 100 eur.

Bonusové gramy klient vidí z každej platby - nákupu zlata a tie sú pripísané na výber k 1.1. nového roka. Nemusí človek čakať roky, kým niečo uvidí. Dostáva pravidelne ako tehličky, tak aj bonusové gramy zlata.

Ako aj pri sporení, tak aj pri jednorazovom nákupe si klient vyberie, či má záujem mať zlaté tehličky a mince doma alebo v bankovom trezore. Ten vieme zabezpečiť za 0,5% poplatok za rok. Zlato si viete kedykoľvek vkladať a vyberať bez ďalších poplatkov.

Investičné Fyzické Zlato viete predať v záložni a máte hneď hotovosť na ruke. Cez našu spoločnosť garantujeme spätný odkup zlata bez poplatkov a máte peniaze do 5 dní na účte. Dokonca aj v období kedy banky sú zatvorené a bankomaty nefunkčné - zlato viete predať aj cez našu spoločnosť alebo vymeniť. Napr. v Dubaji sa platí zlatom aj bežne v obchodoch.

Zaujíma Vás ako môžete vlastniť Fyzické Zlato?

V prípade záujmu o kúpu fyzického zlata vo forme mincí a tehličiek alebo sporenia vo fyzickom zlate je možné uzavrieť zmluvy na Dominikánskej republike pri osobnom stretnutí poprípade telefonicky, emailom alebo cez skype.

FB: GOLD Invest Company / Whatsap: +1 829 276 2533

Email: beata.jankajova@gmail.com