Finančná kríza klope na dvere.

30.06.2018


10 uznávaných odborníkov a stratégov, ktorí predpovedali doterajšie krízy sa zhodli, že nastane ekonomický kolaps v najbližších 18-24 mesiacoch, ak nie skôr.

Už z viacerých strán sa hovorí o prichádzajúcej kríze. Nižšie môžete nájsť videá známych svetových osobností ako Mike Maloney, Robert Kiyosaki, Warren Buffett a Bill Gates, ktorí hovoria o finančnej kríze.

Robert Kiyosaki - je americký podnikateľ a autor kníh, známy svojím bestsellerom Bohatý otec, chudobný otec. Je tiež niekedy označovaný ako "učiteľ bohatých".

JEDNOZNAČNE ODPORÚČA NÁKUP FYZICKÉHO ZLATA VO FORME MINCÍ A TEHLIČIEK

"Kolaps finančného systému je realitou a kríza ani zďaleka neskončila, naopak sme práve vstúpili do jej druhej fázy, keď finančné trhy začali strácať dôveru v štátne dlhopisy. Grécko a euro hrajú ústrednú rolu, poznať je to však v celom svete, "povedal Soros.

Finančník tiež podotkol, že súčasná situácia je dosť podobná situácii z 30. rokov minulého storočia. "Viacero vlád musí kvôli tlaku finančných trhov znížiť dlh. To je aj dôvod, kvôli ktorému globálna ekonomika skĺzne k druhej recesii, "povedal Soros.

Link na článok - Hnonline 

V roku 1929 prišla Veľká hospodárska kríza, ktorá sa veľmi podobá dnešnej situácii. Táto kríza mala dopad na celý svet. Ľudia prišli o všetky svoje úspory, skrachovalo viac ako 2000 bánk. Ľudia stratili až 90% svojich investovaných peňazí na burze. Nezamestnanosť sa štvornásobila. Veľa spoločností skrachovalo. Zvýšili sa výrazne dane za nehnuteľnosti, firemné dane a dane z príjmov - pre niektoré skupiny bol nárast z 25% až na 63%.

Prečo sa to stalo - v prvom rade bola bublina na burze a jej pád spôsobil obrovské problémy všetkým od bánk cez veľké spoločnosti až po bežných ľudí. Zároveň centrálna banka FED tlačila veľké množstvo peňazí, čo malo za dôsledok ich znehodnotenie. A to môžeme sledovať práve teraz.

Kríza nás môže postihnúť kedykoľvek (či už osobná alebo finančná), môže prísť rozvod, strata príjmu, ekonomická kríza, krach bánk - je dôležité mať reálny majetok, ktorý viete kedykoľvek predať a nikto Vám naň nesiahne ani banka či exekútor. Zlato predstavuje istotu aj v obdobiach ekonomickej krízy. Dokonca aj keď sú banky zatvorené a bankomaty nefunkčné, spoločnosti, ktoré predávajú fyzické zlato sú k dispozícii pre spätný odkup zlata. Poprípade ním viete aj zaplatiť. 

História sa často opakuje..

Môžeme sa z nej inšpirovať.

Kríza 1929

Veľká hospodárska kríza - krach New Yorskej burzy.

Obrovské tlačenie peňazí centrálnou bankou FED.

Nezamestnanosť sa štvornásobila - zo 6% na 26% .

Daň z nehnuteľností sa zdvojnásobila.

Firemné dane vzrástli o 15%.

Daň z príjmu pre niektoré skupiny vzrástli z 25% na 63%.

Akcie veľkých spoločností spadli až o 89%.

Skrachovalo viac ako     2 000 bánk.

Článok - Investujpeniaze 15.12.2015

Kríza 2001

Dot.com bublina - internetová bublina.

Pokles cien všetkých technologických webových akcií.

Išlo o internetové projekty, ktoré fungovali z vkladov investorov a tesne pred pádom dali spoločnosti na burzu. Ich cieľom bolo získať, čo najviac zákazníkov, získať veľkú časť trhu.

Takéto spoločnosti nemali za účelom generovať zisk.

Článok - Wikipedia

Kríza 1953

Menová reforma - Piatok prezident Zápotocký uisťoval, že menová reforma nebude a hneď cez víkend zatvorili banky.

Výmena peňazí z 33 300 starých ČSK na nových 1 210 ČSK.

Poistky a dôchodkové sporenia zrušili.

Dlhopisy a cenné papiere nepreplácali.

Článok - Aktuality 2.6.2018

Kríza 2008

Americká hypotekárna kríza - prerástla vo svetovú finančnú krízu

Zaujímavé úroky na hypotekárnych úveroch.

Mierne podmienky pre získanie hypotéky.

Celkové straty finančných inštitúcií z cenných papierov naviazaných na sekundárny trh hypoték až 1,5 bln. USD

Pád burzy 60% až 80%.

Nasledoval rast úrokov na hypotékach a tí, ktorí nezvládali platiť splátky - prišli o svoje domy a byty a vzhľadom na prebytok nehnuteľností v ponuke - ceny realít išli výrazne dole.

Článok - Investujpeniaze 31.3.2009

Momentálna situácia dnes..

Blíži sa kríza, Deutche Bank - 3. najväčšia európska banka krachuje, v roku 2016 skrachovala banka v Rakúsku Heta a ľudia uvidia svoje peniaze o 6 rokov, ak vôbec, zároveň čoskoro nastane výrazný pád aj na burze a k tomu máme na celom svete obrovskú zadlženosť.

V každej jednej kríze už od 470 p.n.l., kto mal fyzické zlato, mal skutočný hodnotný majetok, ktorý má hodnotu sám o sebe. 

Zlato je pre Vás istota. 

Prečo ja vidím riešenie a hodnotu v Zlate?

Človek sa snaží, pracuje, sporí si, platí si poistku, sporí si na dôchodok a verí tomu, že je zabezpečený a zrazu keď príde o príjem na pár mesiacov, zistí, že má problém. Keď nezaplatíte viac ako 3 mesiace či už úver, hypotéku alebo poistku tak Vám ho zrušia či dajú splatiť do pár týždňov. Hovorím z vlastnej skúsenosti.

Keď máte zlato - viete ho predať a do týždňa máte peniaze na účte pri odkupe zlata cez našu spoločnosť a máte nielen vyplatené veci, ale aj finančnú rezervu na dlhšie obdobie v závislosti od množstva zlata, ktoré máte.

Napr. počas krízy 2008 kedy burza, akcie spoločností spadli o 60% až 80%, zlato stúplo o 30%. V nasledujúcich troch rokoch cena zlata stúpla na 2,4 násobok.

Zlato je výborné aj ako sporenie pre deti. Bez povinnosti pravidelných platieb, pri nasporení 10 gramov alebo 1 unce (31,1g) zlata - dostávate tehličky zlata pravidelne domov alebo do bankového trezoru. Mne mamka sporila v poistke a kým som dovŕšila 20 rokov - dostala som peniaze, ktorých hodnota bola výrazne znehodnotená.

Sporením v zlate dáte svojim deťom väčšiu hodnotu do budúcnosti. A v prípade potreby viete tie tehličky kedykoľvek predať.

Možné varianty nákupu Zlata..

Jednorazový nákup

Nákup zlata bez poplatkov. Možnosť výberu mincí a tehličiek od 1g až po 1kg. Aktuálne ceny. Možnosť zabezpečenia trezoru. Garantovaný spätný odkup. Doručenie zlata najneskôr do 5 pracovných dní, v závislosti od toho, či sú objednané tehličky na sklade.

    

Sporenie v zlate

Minimálna investícia od 10 eur. Bez povinnosti pravidelných platieb. Dostávate pravidelne 10g alebo 1 uncové (31,1g) tehličky. Bonusové gramy zlata 4% až 7% z každej platby. Možnosť zabezpečenia trezoru. Garantovaný spätný odkup.  

Zaujíma Vás ako môžete vlastniť Fyzické Zlato?

V prípade záujmu o kúpu fyzického zlata vo forme mincí a tehličiek alebo sporenia vo fyzickom zlate je možné uzavrieť zmluvy na Dominikánskej republike pri osobnom stretnutí poprípade telefonicky, emailom alebo cez skype.

FB: GOLD Invest Company / Whatsap: +1 829 276 2533

Email: beata.jankajova@gmail.com