Kontaktujte ma

GOLD Invest Company s.r.o.

Bratislava, Slovensko

+1 829 276 2533 - Ing. Beáta Jankajová 

beata.jankajova@gmail.com

Ochráňte svoj majetok. 

 Zabezpečte seba a svoju rodinu.


Prečo práve zlato? Existuje tisíce rokov, predstavuje bezpečnosť, istotu a likviditu a je anonymné, oslobodené od DPH a dane zo zisku.

Je to reálny majetok, ktorý má hodnotu na celom svete a hlavne v dnešnej dobe, kedy sú štáty zadĺžené a peniaze sa neustále znehodnocujú - je veľmi dôležité vlastniť skutočný majetok.

Mojou prácou je inšpirovať ľudí ochrániť si svoj majetok a zabezpečiť seba, svoju rodinu a svojich najbližších. Je dôležité myslieť na svoju budúcnosť práve teraz.

HLAVNOU VÝHODOU ZLATA JE, ŽE JE ANONYMNÉ, OSLOBODENÉ OD DANE ZO ZISKU A DPH.

Ponúkam jednorazové nákupy zlata bez poplatku a sporenie v zlate bez povinnosti pravidelných platieb. Dokonca môžete získať pri sporení bonus v zlate.

Ak je nakúpené zlato cez moju firmu, garantujem spätný odkup zlata za aktuálnu hodnotu aj v prípade, že klient má zlato doma. Po odovzdaní tehličiek do spoločnosti, peniaze obdržíte najneskôr do 5 pracovných dní na svoj účet.

V prípade záujmu vieme uzavrieť zmluvy v Bratislave osobne poprípade telefonicky, emailom alebo cez skype (nie je nutné cestovať do Bratislavy na osobné stretnutie). 

Email: beata.jankajova@gmail.com

Whatsap: +1 829 276 2533 - Ing. Beáta Jankajová

Napíšte mi: