Fyzické Investičné Zlato

Kontakt:

Ing. Beáta Jankajová

0940 261 966

Za posledné 2 mesiace klesla cena zlata o 6,7%. Teraz máte jedinečnú možnosť uskutočniť jednorazový nákup fyzického zlata vo forme tehličiek a mincí o 6,7% výhodnejšie.

Zároveň ponúkam 10% zľavu na sporenie v zlate pre prvých 10 ľudí, ktorí mi svoj záujem potvrdia telefonicky.

Sporenie je bez povinnosti pravidelných platieb, ktoré si určujete sami podľa vašej aktuálnej finančnej situácii.

Minimálna cieľová suma pri sporení je 5 000 eur (4% 200 eur poplatok/ bonus v zlate až 350 eur) maximálna suma je 30 000 eur (2,9% 870 eur poplatok / bonus v zlate až 2 100 eur). Dostávate bonusové gramy z každého nákupu 4-7%.

V prípade záujmu ma kontaktujte.

Čo je jednorazový nákup a čo je sporenie v zlate?


Jednorazový nákup

Nákup zlata bez poplatkov. Možnosť výberu mincí a tehličiek od 1g až po 1kg. Aktuálne ceny. Možnosť zabezpečenia trezoru. Garantovaný spätný odkup. Doručenie zlata najneskôr do 5 pracovných dní, v závislosti od toho, či sú objednané tehličky na sklade.

Sporenie v zlate

Na otvorenie sporiaceho účtu, je potrebné zaplatiť jednorazový poplatok 2,9 - 4%, podľa cieľovej sumy, ktorú si vyberiete, ktorý sa Vám postupne vráti. Každým peňažným vkladom sa Vám uskutoční nákup zlata podľa aktuálneho vývoja ceny zlata na burze (vždy nasledujúci pondelok po prijatí platby na účet).

Navyše pri sporení získavate z každého nákupu aj bonusové gramy zlata 4 - 7% z vkladu v závislosti od tehličiek, ktoré si sporíte. Pri dosiahnutí nasporených 10 gramov alebo 1 unce (31,1g) - dostávate pravidelne 10g alebo 1 uncové (31,1g) tehličky. Sporenie je bez povinnosti pravidelných platieb. Možnosť zabezpečenia trezoru. Garantovaný spätný odkup.

Link na vývoj zlata za posledných 6 mesiacov: Graf

               Zaujíma Vás ako môžete vlastniť Fyzické Zlato?

V prípade záujmu o kúpu fyzického zlata vo forme mincí a tehličiek alebo sporenia vo fyzickom zlate je možné uzavrieť zmluvy v Bratislave pri osobnom stretnutí poprípade telefonicky, emailom alebo cez skype (nie je nutné cestovať do Bratislavy na osobné stretnutie).

Kontakt: 0940 261 966 - Ing. Beáta Jankajová